Hieronder vindt u het programma voor de finish van de Volvo Ocean Race in Den Haag

Acht dagen lang staat de haven van Scheveningen in het teken van zeilen en watersport. Er zijn tal van watersportactiviteiten en wedstrijden en er is volop entertainment. De Finish belooft een festijn te worden voor alle leeftijden, zeilfans, sportliefhebbers en gezinnen. Toegang is alle dagen gratis.
met o.a. de aankomst van de Volvo boten (VO65) vanuit Gothenburg
met o.a. de aankomst van de Volvo boten (VO65) vanuit Gothenburg

Programma

Aankomst boten (VO65) vanuit Gothenburg
Finish klassieke boten (Legends boten)
10:00 - 21:00 uur
Race Village geopend
10:00 - 19:00 uur
Clinic Suppen
10:00 - 19:00 uur
Clinic Golfen
10:00 - 19:00 uur
Optimist on Tour
10:00 - 19:00 uur
Clinic Powerkite
Clinic Beachvolleybal
met o.a. de finish van de klassieke boten (Legends boten)
met o.a. de finish van de klassieke boten (Legends boten)

Programma

Finish klassieke boten (Legends boten)
10:00 - 21:00 uur
Race Village geopend
10:00 - 16:00 uur
EK Optimisten race
10:00 - 17:00 uur
Clinic Beachvolleybal
10:00 - 19:00 uur
clinic Suppen
10:00 - 19:00 uur
Clinic Golfen
10:00 - 19:00 uur
Optimist on Tour
10:00 - 19:00 uur
Clinic Powerkite
11:00 - 15:00 uur
Dentons Student Sailing Trophy
met o.a. de EK optimisten race
met o.a. de EK optimisten race

Programma

10:00 - 21:00 uur
Race Village geopend
10:00 - 16:00 uur
EK Optimisten race
10:00 - 17:00 uur
Clinic Beachvolleybal
10:00 - 19:00 uur
Clinic Suppen
10:00 - 19:00 uur
Clinic Golfen
10:00 - 19:00 uur
Optimist on Tour
10:00 - 19:00 uur
Clinic Powerkite
11:00 - 15:00 uur
Dentons Student Sailing Trophy
met o.a. de race tussen team AkzoNobel en team Brunel
met o.a. de race tussen team AkzoNobel en team Brunel

Programma

09:00 - 17:00 uur
Red Bull foiling racing
09:45 - 17:45 uur
M32 Sailing
10:00 - 21:00 uur
Race Village geopend
10:00 - 16:00 uur
EK Optimisten race
10:00 - 17:00 uur
Clinic Beachvolleybal
10:00 - 19:00 uur
Clinic Suppen
10:00 - 19:00 uur
Clinic Golfen
10:00 - 19:00 uur
Optimist on Tour
10:00 - 19:00 uur
Clinic Powerkite
10:00 - 20:00 uur
Kids Day
11:00 - 15:30 uur
Matchrace team AkzoNobel en team Brunel
19:00 - 20:30 uur
Klassieke boten Parade (Legends Parade of Sail)
met o.a. een parade van de klassieke boten (Legends boten)
met o.a. een parade van de klassieke boten (Legends boten)

Programma

09:00 - 17:00 uur
Red Bull foiling race
09:45 - 13:15 uur
M32 Sailing
09:00 - 18:00 uur
Ocean Summit
10:00 - 23:00 uur
Race Village geopend
10:00 - 17:00 uur
Clinic Beachvolleybal
10:00 - 19:00 uur
Clinic Suppen
10:00 - 19:00 uur
Clinic Golfen
10:00 - 19:00 uur
Optimist on Tour
10:00 - 19:00 uur
Clinic Powerkite
10:00 - 16:00 uur
EK Optimisten race
14:00 - 15:00 uur
Volvo boten (VO65) Practice race
15:15 - 16:30 uur
Pro-Am race 1&2
20:00 - 21:00 uur
Klassieke boten parade (Legends Parade of Sail)
met o.a. vier Pro-Am Races
met o.a. vier Pro-Am Races

Programma

09:00 - 13:00 uur
Ocean Summit
09:00 - 17:00 uur
Red Bull foiling racing
10:00 - 00:00 uur
Race Village geopend
10:00 - 12:30 uur
Clinic Beachvolleybal
10:00 - 14:00 uur
EK Optimisten race
10:00 - 19:00 uur
Clinic Suppen
10:00 - 19:00 uur
Clinic Golfen
10:00 - 19:00 uur
Optimist on Tour
10:00 - 19:00 uur
Clinic Powerkite
12:45 - 13:45 uur
Pro-Am race 3&4
16:30 - 17:45 uur
Pro-Am race 5&6
met o.a. de In-Port race en de prijsuitreiking
met o.a. de In-Port race en de prijsuitreiking

Programma

09:00 - 12:00 uur
Red Bull foiling racing halve finale
10:00 - 00:00 uur
Race Village geopend
10:00 - 19:00 uur
Clinic Suppen
10:00 - 19:00 uur
Clinic Golfen
10:00 - 19:00 uur
Optimist on Tour
10:00 - 19:00 uur
Clinic Powerkite
13:30 - 14:30 uur
Volvo boten (VO65) In-Port race
15:00 - 19:30 uur
Red Bull foiling racing finale
16:00 uur
Prijsuitreiking In-Port race
16:20 uur
Prijsuitreiking Volvo Ocean Race
Clinic Beachvolleybal
met o.a. een tour op de Volvo boten (VO65)
met o.a. een tour op de Volvo boten (VO65)

Programma

10:00 - 18:00 uur
Race Village geopend
10:00 - 19:00 uur
Clinic Suppen
10:00 - 18:00 uur
Clinic Golfen
10:00 - 18:00 uur
Optimist on Tour
10:00 - 18:00 uur
Clinic Powerkite
10:00 - 18:00 uur
Volvo boot tour (VO65)
12:30 - 16:20 uur
Zeeroeien race
Clinic Beachvolleybal